Özel İdare karla mücadeleye hazır

Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte, İl Özel İdaresi araç parkını ziyaret ederek kış tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirdi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen'den yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Özel İdare  karla mücadeleye hazır
30.01.2023 - 16:11
Haber Merkezi

Meclis Başkanı Günal, “Kış mevsiminde meydana gelebilecek olumsuz hava şartlarından dolayı vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına karla mücadele çalışmaları daha etkin yürütülmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bu kapsamda hazırladığımız karla mücadele eylem planı doğrultusunda karla mücadele ekiplerimiz 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza hizmet edecektir” ifadelerini kullandı.

Düzce İl Özel İdaresi karla mücadele ekipleri Merkez ve ilçelere bağlı köy yollarında 65 adet iş makinası ve 172 personel ile gece gündüz demeden ulaşımın aksamaması için çalışmalarını sürdürecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız