Kamp tüm coşkusu ile devam ediyor

Düzce İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nün 2023 ara dönem Gençliğe Değer 12-14 Yaş Erkek Kampı tüm coşkusu ile devam ediyor.

Kamp tüm coşkusu ile devam ediyor
2.02.2023 - 13:39
Haber Merkezi

Düzce İl Müftü Vekili Hasan İzmirli, İl Müftü Yardımcıları Talha Demirkaya, Derya Topalcık ve Kaynaşlı İlçe Müftüsü Mülayim Bayındır, Kaynaşlı Yatılı Erkek Kur'an Kursunda devam eden “Gençliğe Değer Kampını” ziyaret etti.

Değerler eğitimi, kamp oyunları, sinema ve film okuma, ebru atölyesi, akıl ve zeka oyunları, gezi, kitap okuma gibi birbirinden değerli eğlence ve eğitim yoğrularak oluşturulan verimli program sayesinde gençler ara tatil dönemini hem eğlenerek, hem öğrenerek geçiriyorlar.

Devam eden kampı ziyaret eden Müftü Vekili Hasan İzmirli, Müftü Yardımcıları Talha Demirkaya, Derya Topalcık ve İlçe Müftüsü Mülayim Bayındır gençlerle hasbihal ettiler.

Kamp Cuma günü sona erecek. Öğrenciler, kamp süresince öğrendiklerinden birer örneğini velilerin katılımı ile kamp kapanış programında sergileyecekler.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız