Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ile yeni yönetim kurulu ve meclis üyelerini ziyaret etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi
2.02.2023 - 14:29
Haber Merkezi

Ziyarete; İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Yılmaz Demirelli, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Düzce Valisi Cevdet Atay; “Düzcemiz’in güçlü bir potansiyeli var. Tarım, turizm, sanayi, ticaret ve diğer alanlarda şehrimizin geleceğine katkı verecek projelerde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı temenni ediyorum. Sizlerin bu çalışmalara katkılarının devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız