Kız gençlik kampı sona erdi

2023 Düzce Diyanet Ara Dönem Gençlik Kampının kapanış programına İl Müftü Vekili Hasan İzmirli, İl Müftü Yardımcıları Talha Demirkaya ve Derya Topalcık katıldı.

Kız gençlik kampı sona erdi
2.02.2023 - 16:06
Haber Merkezi

Gençlerin kamp boyunca yapmış oldukları etkinlikleri ve çalışmaları izleyerek tüm kampçı gençlere çeşitli hediyeler ve madalyalar hediye edildi.

Kamp sonunda veliler ve öğrencilerin büyük memnuniyetleriyle bir sonraki kampın tekrarını beklediklerini söyleyerek güzel temennilerle ayrıldılar.

Çilimli ADRB Vaizi Merve Erbaş Likoğlu, İl Gençlik Koordinatörü Neşe Yaldız, Din Hizmetleri Uzmanı Gülkibar Kızılcaoğlu, Kur’an Kursu öğreticileri Ayşe Çıtak, Hatice Sevkar, Emel İnce, Tuba Hüner, Şule Gülaçtı, Meleknur Topal, Nurcan Günaydın, Hale Akkurt ve Zeynep Nagihan Eliyazıcı’ya kamp boyunca emekleri ve eğitimleri için teşekkür edildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız