Çalışmalar aralıksız devam ediyor

Düzce Belediyesi, mahallelerin yol ve kaldırım ihtiyaçlarını karşılamaya ve yaya güvenliğini sağlamak için yaptığı çalışmalara devam ediyor.

Çalışmalar aralıksız devam ediyor
3.02.2023 - 11:55
Haber Merkezi
1

Fen İşleri Müdürlüğü, yayaların güvenli şekilde yürüyebilmeleri için mahallelere yönelik kaldırımları yenileme ve yeni cadde ve sokaklara kaldırım yapma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede Çiftepınarlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaya toprak tasfiyesi yaparak başlayan ekipler daha sonra kilit parke döşeyerek kaldırımı tamamladı. Cumhuriyet Mahallesinde yapılan çalışma da ise kaldırım alanına beton dökümünün gerçekleştirilmesiyle kaldırımın düzenlenmesini tamamladı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Cem
    Cem
    4.02.2023 01:28

    Valilik ve Devlet Hastanesi arasındaki kaldırımlar ağaç kökleri yüzünden yürünmez halde. Ayrıca kökler su kanalizasyon ve elektrik hatlarına zarar veriyor. Onlarca dilekçeye rağmen ne ağaçlar söküldü ne de kaldırımlar yapıldı.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız