Halkın adayları belli oluyor

Düzce Postası’nın milletvekili seçimleri öncesinde halkın gönlündeki adayı belirlemek için düzenlediği anketin ilk aşaması bugün tamamlanıyor.

Halkın adayları belli oluyor
3.02.2023 - 17:23
Haber Merkezi

www.duzcepostasi.com sitemiz üzerinden yapılan “Milletvekili Adayım” anketinde farklı görüşlerden ve kesimlerden 83 isim yer aldı. Haber merkezimiz tarafından belirlenen isimlerin yer aldığı anketin ilk aşamasında yüzlerce oy ve yorum yağdı. Vatandaşlar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermek istedikleri isimleri oyları ile desteklediler.

Partilere de yol gösterici nitelikteki anketimizin oylaması bugün 17.00’de tamamlanacak ve halkın milletvekili adayı olarak görmek istedikleri isimlerden en çok oy alan 28 tanesi belli olacak. Anketin ilk aşamasının sonuçları ise 6 Şubat 2023 Pazartesi günü sitemizde ve gazetemizde ilan edilecek. 28 ismin yer alacağı ikinci tur oylaması da yine aynı gün başlayacak.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız