Eğitim Fakültesi’ne ziyaret

Polonya’nın Kazimierz Wielki Üniversitesi Özel Eğitim Bölüm Başkanı Dr. Agnieszka Kamyk- Wawryszuk, Avrupa Birliği ERASMUS+ Staff Mobility (Personel Hareketliliği) kapsamında Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Özel Eğitim Bölümü’nü misafir öğretim üyesi olarak ziyaret etti.

Eğitim Fakültesi’ne ziyaret
4.02.2023 - 16:51
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Doç. Dr. Yusuf Akemoğlu’nun hazırladığı ziyaret programı çerçevesinde Dr. Agnieszka Kamyk-Wawryszuk, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç ile tanışıp fakülte hakkında bilgi aldı.  Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kart ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Kart öncülüğünde Bölüm Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Şahin ve bölüm öğretim üyeleri ile tanışan ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan misafir öğretim üyesi, bölüm araştırma görevlilerine yönelik seminer de verdi.

Kampüs ziyareti ve MEB’e bağlı özel eğitim okullarını gezerek programını tamamlayan Dr. Agnieszka Kamyk-Wawryszuk, Düzce Üniversitesi’nin kendisine gösterdiği yakın ilgi için teşekkürlerini iletti.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız