Düzce’nin yeni etkinlik merkezi; Bahçeşehir

Düzce Belediyesi tarafından Bahçeşehir Bölgesine kazandırılmak istenen etkinlik alanının yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Bölge sakinlerinin kültürel, sanatsal etkinliklerle buluşacakları, çocuklar ve gençlerin ise sportif faaliyette bulunarak sosyalleşmelerinin sağlanması amaçlanan alanın amfisinin yapımının yanı sıra taş döşeme işlemleri de tamamlandı.

21.02.2023 - 17:08
Güncelleme 21.02.2023 - 17:18
Haber Merkezi
1

Düzce Belediyesi, bir taraftan Kahramanmaraş depreminin etkilediği bölgelerin yaralarının sarılması için yoğun çaba sarf ederken, diğer taraftan da mevcut proje çalışmalarının devamlılığını sağlıyor.

Başkan Dr. Faruk Özlü’nün direktifleri doğrultusunda yapımına başlanan Bahçeşehir Etkinlik Alanındaki çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.  Merkeze bağlı tüm bölgelerde belediyenin gerçekleştirdiği kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerden kadını erkeği, genci yaşlısı tüm vatandaşların hizmetlerden yararlanabilmesi için harcanan mesai ile Bahçeşehir’e kazandırılacak olan etkinlik alanı gözle görülür oranda şekillendi.

Yeşil alanlardan platform sahne alanına, kaykay pistinden amfi sahneye ve sosyal alanlara kadar birçok farklı konsepti içinde barındıran alanda amfi sahnenin beton dökümü tamamlanarak ince işçilik çalışmalarına geçilirken, Bin 1250 m²’lik alan da ise granit ve bazalt taş döşemesi tamamlandı.

Etkinlik alanı içerisinde bulunacak olan platform sahne alanı ve Kaykay alanlarının (skate Park) zemin betonlarının da hazır hale getirildiği alan yarasa tente oturma alanlarının yerleştirilmesiyle şimdiden farklı bir görünüme büründü.

Yaz ayları olduğu kadar kış aylarında da etkinliklerin merkezi haline gelecek olan alanda kalan çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacak.  


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • nuri
    nuri
    22.02.2023 15:27

    savurun savurun paraları..Önünü arkasını soran yok nasıl olsa..Bundan sonra halka soracaksınız..Şeffaflık istiyoruz..Savurduğunuz paraları soracaz artık..Şehre 3 m arayla astığnız ışıkları işe yaramaz tramvayı yapboz kaldırımları heykelleri parkları vs.vs.O paralarla tepeliklere 2 şer katlı evler yapılırdı..Belediyecilerr siz Allahdan korkmazmısınız..İnsanları 4 5 katlı 40 yıllık binalarda oturmaya mahkum ettiniz..İstanbul depremi kapıda...Hala sağa sola para savuruyorsunuzz..Yetti be...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız