Akademisyenler depremzedeleri yalnız bırakmıyor

Depremin olduğu ilk günden beri depremzedelerin yanında olmak için büyük çaba sarf eden Düzce Üniversitesi, Düzce (Kredi Yurtlar Kurumu) KYK yurtlarına yerleşen depremzedelere akademisyenler eşliğinde psiko-sosyal destek vermeye başladı.

Akademisyenler depremzedeleri yalnız bırakmıyor
14.03.2023 - 12:00
Haber Merkezi

Sağlık hizmetlerinden arama-kurtarma ve maddi manevi her türlü yardımı yapmak için depremin olduğu ilk andan beri yoğun bir çaba ile depremzede vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteren Düzce Üniversitesi, Düzce’ye gelen depremzede vatandaşlarımızı da yalnız bırakmayarak, destek vermeye devam ediyor.

Depremzedelerin günlük insani ihtiyaçlarının yanında yaşadıkları büyük afetin etkileri ile başa çıkabilmelerini kolaylaştırmak, normal yaşama geri dönebilmek için Düzce Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı’nın başarılı uzman akademisyenleri, Düzce’deki depremzede vatandaşlarımızın kaldığı KYK yurtlarına giderek, onlara psiko-sosyal destek sağlıyor. 

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız