Cemiyete ziyaretler sürüyor

Düzce’de faaliyet gösteren 4 hemşehri derneği Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Cemiyete ziyaretler sürüyor
14.03.2023 - 14:47
Haber Merkezi

Düzce’de faaliyet gösteren Düzce Haymanalılar Derneği Başkanı Erkan Yılmaz, Düzce Karslılar Derneği Başkanı Yalçın Top, Erzurumlular Derneği Başkanı Osman Kucur,  Ağrılılar Derneği Başkanı Salih Balkıs ve yönetim kurulu üyeleri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten Başkanlar Düzce' de kültürel faaliyet olarak festival düzenleyeceklerini, doğu yöresine geziler organize edeceklerini, örf adet gelenek ve göreneklerin genç nesillere aktarımı için projeler hazırladıklarını ifade ettiler. Özellikle Afet bölgesine maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini de belirttiler.

Ziyarete ayrıca Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa, Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt da katılım sağladı.

Hemşehri Dernekleri ayrıca Hülya Çiçek Arıkboğa’yı basın sözcüsü olarak seçtiklerini ve kültürel projelerin Düzce’de hayata geçirilmesiyle ilgili tüm duyuruların Gazeteciler Cemiyeti vasıtasıyla gerçekleştireceklerini belirtti.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız