Kubilay'dan Erkan Yılmaz'a tepki

Düzcespor Kulübü eski Başkanı, Düzce Belediyesi Meclis Üyesi, Mali Müşavir Bayram Ali Kubilay, geçtiğimiz günlerde ASKF Başkanı Erkan Yılmaz’ın Düzce’nin spor salonu tesisleşmesi noktasında son derece geride kalan bir şehir olduğu söylemine kayıtsız kalmayarak, “Bir spor adamı ve yöneticisi olarak kesinlikle bu söylemi kabul etmiyorum” dedi.

Kubilay'dan Erkan Yılmaz'a tepki
16.03.2023 - 11:31
Emir Kaan Dursun

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Erkan Yılmaz, 18 Temmuz Spor Salonu’nun Seçim Kurulu Başkanlığınca kullanılmasına ilişkin yaptığı basın bildirisinde Düzce’de ki tesisleşmeye değinerek “Spor salonu tesisleşmesi noktasında son derece geride kalmış olan şehrimizdeki…” tabirinde bulunmuştu.

Bu tabir kamuoyunda talihsiz bir açıklama olarak değerlendirilirken Düzcespor Kulübü eski Başkanı Bayram Ali Kubilay’dan da bir tepki geldi.

Kubilay, Düzce’nin ölçeğinde ki illere göre spor yatırımları konusunda en önlerde olduğunu vurgulayarak, “Son yıllarda ilimizde yapılan yatırımlar hiç de yabana atılacak yatırımlar değildir. Bir spor adamı ve yöneticisi olarak ASKF başkanının böyle bir cümle kurmasını, spor yatırımlarını görmezden gelmesini kabul etmiyorum. Bunu talihsiz bir açıklama olarak görüyorum. Son derece geri kalmış bir il olarak söyleneceğine spor yatırımlarından bahsedilip ona göre demeç verilmesi daha doğru olurdu.” şeklinde konuştu.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız