MÜSİAD’dan cemiyete ziyaret

Düzce’de tanınan iş insanların aynı çatı altında toplandığı ve geçtiğimiz aylarda yapılan kongre ile göreve gelen MÜSİAD yeni yönetimi, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

MÜSİAD’dan cemiyete ziyaret
16.03.2023 - 13:19
Haber Merkezi

Geçtiğimiz aylarda yapılan kongre ile göreve gelen MÜSİAD Başkanı Özgür Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Başkanı Özgür Sağlam, kendilerinin de gazeteciler cemiyeti gibi yeni bir yönetim olduğunu dile getirerek “Bizim hedeflerimiz Düzceli iş insanlarını, Düzce sanayisini en ileri seviyeye taşımak. Bunun yanında Düzce’de sosyal alanda da ciddi işlere imza atmak istiyoruz. Yeni seçilen bir yönetim olarak oldukça heyecanlıyız ve projelerimizi hazırlıyoruz. Bu aşamada Düzce’de basın camiasının da bize destek vereceğini biliyoruz. Gazeteciler cemiyeti yönetimi de yapılan seçimle yeni göreve gelen bir yönetim. Bu sebeple aynı heyecanı kendilerinde görmek bizleri memnun ediyor. Hep birlikte Düzce’de birlik ve beraberlik içinde çalışarak sivil toplum kuruluşlarının önemini arttırmak istiyoruz. Amaç Düzce’nin geleceği ise hep birlikte bu yolda birbirimize destek olmalıyız” dedi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise yeni MÜSİAD yönetimine teşekkür ederek “Hedef Düzce’nin menfaatleri ise her kurum ve kuruluşla omu omuza yürümeye kararlıyız. Bizler Düzce’nin bir adım daha ileri gitmesi için gazetecilik alanında her türlü fedakarlığa hazırız. Bunun dışında bizlerde birer Düzceli olarak bireysel olarak da elimizden geleni yapacağız. Çocuklarımızın yaşayacağı, yönetici olacağı, hayatını devam ettireceği bu şehir için hep birlikte harekete geçerek birlik ve beraberliğimizi bozmadan emin adımlarla ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger