Başkan Demircan’dan DGC’ye destek sözü

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde Demircan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne destek sözü verdi.

Başkan Demircan’dan DGC’ye destek sözü
16.03.2023 - 13:21
Güncelleme 16.03.2023 - 13:25
Haber Merkezi

18 Şubat 2023 tarihinde yapılan olağan Genel Kurul Kongresi’nin ardından göreve gelen Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaretler devam ediyor. Tüm Düzce Basınını birleştiren Cemiyetin yeni yönetimini bu kez de Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Necmi Kap ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Demircan’ı Cemiyet Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyarette Gölyaka ilçesindeki çalışma ve projeleri hakkında bilgi veren Demircan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne her zaman destek vereceğini belirtti. Yeni yönetimin Düzce’deki basın birliğini kurmasından dolayı memnun olduklarını ifade eden Demircan, “Düzce basınındaki birlik ve beraberliğin her zaman bugün ki gibi süreceğinden hiçbir şüphem yok. Yeni Cemiyet Başkanımız İslam Keleş başta olmak üzere yeni yönetim ve tüm üyelerine hayırlı olması temennisinde buluyorum” dedi.

Cemiyet Başkanı İslam Keleş ise Gölyaka heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Demircan’a teşekkür etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger