Malezya heyeti Rektör ile bir araya geldi

Malezya Putra Üniversitesi heyeti, Düzce Üniversitesi’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ile bir araya geldi.

Malezya heyeti Rektör ile bir araya geldi
17.03.2023 - 13:07
Haber Merkezi

Malezya Putra Üniversitesi Lisansüstü Program Sorumlusu Doç. Dr. ‪Anuar Shah Bali Mahomed ve beraberindeki heyetin ziyaretinde; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı ve Uluslararası Ofis Koordinatörü Prof. Dr. Ayfer Gedikli ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ufuk Koca Çalışkan yer aldı.

Düzce Üniversitesi’nin, Malezya Putra Üniversitesi ile bilimsel çalışmalar ve karşılıklı iş birliği imkanlarının görüşüldüğü ziyarette, Memorandum of Understanding (MoU) protokolüyle her iki üniversite arasında öğrenci ve öğretim üyesi değişimi yapılması planlandı. İlerleyen dönemlerde MoU protokolünün her birimde gerçekleştirilmesiyle ilgili de fikir birliğine varıldı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız