Yasin Yılmaz personeli ile vedalaştı

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle görevinden istifa eden Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, personeli ile vedalaştı.

Yasin Yılmaz personeli ile vedalaştı
18.03.2023 - 12:27
Haber Merkezi

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli değerli mesai arkadaşları ile bir araya gelen Dr. Yasin Yılmaz, “İlimizin, ülkemizde ve bölgemizde sağlık alanında marka bir şehir olması noktasında ve vatandaşlarımızın nitelikli sağlık tesislerinde kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için, birlikte çıktığımız bu yolda, gece gündüz demeden, özveriyle görev yapan siz kıymetli mesai arkadaşlarıma göstermiş oldukları üstün çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

“2018 tarihinden bu güne kadar mensubu olarak şeref duyduğun sağlık camiamızın çatısı altındaki görevimden, 16 Mart tarihi itibariyle müsaade istemiş bulunuyorum” diyen Yılmaz, “Göreve başladığım günden bugüne kadar uhdemde bulunan görevleri, üzerimdeki sorunluluğu her an hissederek yerine getirmeye gayret ettim. Bu dönem gerek küresel anlamda, gerekse ülke sathında çok büyük badireler atlattığımız bir dönem oldu. Sağlık Bakanlığımız ve sağlık camiamız büyük imtihanları başarıyla verdi. Her kademeden birlikte görev yaptığım tüm mesai arkadaşlarım da büyük emek ve özveri gösterdiler. Bu süre boyunca milletimize hizmet vazifesini birlikte omuzladığımız tüm mesai arkadaşlarıma, devler büyüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın değerli mensuplarına ve Düzce’li hemşehrilerime destekleri dolayısı ile en kalbi duygularımla ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız