Uzunmustafa İlkokulu'nda fotoğraf sergisi düzenlendi

Uzun Mustafa İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Günaydın’ın öncülüğünde tertip edilen ve okul binasında açılan sergiyi Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Nurullah Yıldız ile Bayram Ali Kubilay da ziyaret ettiler. Meclis üyeleri sergiden etkilendiklerini dile getirerek, herkesin mutlaka görmesi gerektiğini ifade ettiler.

Uzunmustafa İlkokulu'nda fotoğraf sergisi düzenlendi
18.03.2023 - 14:53
Güncelleme 18.03.2023 - 15:00
Haber Merkezi

Okul Müdürü Mehmet Günaydın yaptığı açıklamada, “Çanakkale ruhunu oraya gitmeden de anlatmak istedik. Çanakkale bizim dönüm noktamız. Bize emanet edilen bu toprakların nasıl kazanıldığını bir nebze de olsa öğrencilerimize ve misafirlerimize aktardıysak ne mutlu bize. Sergimizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı sergimize bekliyoruz” dedi.

276 adet fotoğrafın yer aldığı ve Çanakkale ruhunun anlatıldığı sergide, cephe gerisinde yürütülen sağlık hizmetleri de canlandırıldı. Sergide ayrıca, savaşta şehit düşen çocukların isimlerinin bulunduğu bir alan da oluşturuldu. Ziyaretçilerini 108 yıl öncesine götüren sergi 24 Mart’a kadar açık kalacak.

 

 

 

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız