Birinci oturum çevrimiçi olarak gerçekleştirildi

Yoğun ilginin olduğu programa; Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Açelya Betül Gönüllü, Resim Bölümü Başkanı Doç. Dr. Lütfi Özden, bölüm öğretim elemanları, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile farklı üniversitelerden öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Birinci oturum çevrimiçi olarak gerçekleştirildi
23.03.2023 - 11:17
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Seniha Ünay Selçuk moderatörlüğünde gerçekleşen programda, Güncel Sanat Arşivi Kurucusu ve Proje Uzmanı Burçin Nilay Kalınbayrak sanat projeleri, başvuru süreçleri ve teknik detaylarla ilgili bilgiler aktardı.

Sanatsal projeler için iyi ve dikkat çekici bir fikir bulmanın öneminden, başvuru sürecinde karşılaşılabilecek risklerden, başvuru dosyasının nasıl oluşturulması gerektiğinden bahseden Burçin Nilay Kalınbayrak, projeleri içerik ve biçimsel açıdan da değerlendirdi. Sanatsal proje ve teknik tabloların örneklerinden de söz eden davetli konuşmacı, programın sonunda katılımcılardan gelen soruları da yanıtladı.

Seminerin ikinci oturumu, 28 Mart 2023 tarihinde saat 19.00’da https://3b.duzce.edu.tr/b/sen-tu9-dja-isq bağlantı adresi üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan