Hizmet etmeye devam etmek istiyor

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı, emekli bürokrat Özcan Budak gazetemizi ziyaret etti.

Hizmet etmeye devam etmek istiyor
29.03.2023 - 16:58
Güncelleme 29.03.2023 - 17:01
Haber Merkezi
2

Düzce’de 19 yıl İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yaptıktan sonra emekliye ayrılan Özcan Budak, 2022 Haziran ayında İYİ Parti’ye üye olarak siyasete atıldı. Budak, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den Düzce Milletvekili Aday Adayı oldu.

İYİ Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydemir ile birlikte gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulunan Budak, Düzce’yi çok sevdiğini ve devlet tecrübesi ile siyaset çatısı altında hizmet etmeye devam etmek istediğini söyledi.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Mehmet Y.
  Mehmet Y.
  29.03.2023 20:52

  Özcan Budak Müdürümüz uzun yıllar Düzce'de görev yaptı birçok hizmeti var zaten vekil gibi çalıştı yıllarca şelale göl yolları kardüz rafting topuk Efteni TV tanıtımları daha birçok eseri var yaptıkları daha da fazla yapacaklarının teminatı bence. Birçok projesi vardır daha Düzceye yapacak üstelik Düzceyi köy köy tanıyor biliyor herkesle arası iyi olan çalışkan ve dürüst adam Allah yolunu açık etsin

 • m
  m
  29.03.2023 18:38

  Görevdeyken de bir iş yapmamıştı şimdi de M.V. olmak mı istiyor, bıraksın artık düzcenin yakasını

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız