Birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı

Düzce Gazeteciler Cemiyeti ilk kez üyelerine yönelik iftar programı düzenledi. İftar yemeğine Düzce’de görev yapan basın mensuplarının büyük bölümü ilgi gösterdi.

Birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı
30.03.2023 - 15:41
Güncelleme 30.03.2023 - 15:41
Haber Merkezi

Programda konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “Düzce Gazeteciler Cemiyeti çatısı altında ilk defa bir araya geliyoruz. Meslek örgütümüzün çıtası daha yukarılara taşımak için bu birlikteliğe ihtiyacımız vardı. Yeni yönetimimizle birlikte her birinizi kucaklayan bir cemiyet haline gelmek için yola çıktık. Düzce’de bu meslek için vakit ve emek harcayan her meslektaşımız bizim için kıymetli. Bu hep birlikte gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğimiz. Bundan sonra da meslek örgütümüzün gelişimine katkı sağlayacak mesleki eğitim çalışmalarımız başta olmak üzeri farklı etkinliklerde de bir arada olacağız. Düzce Gazeteciler Cemiyeti yönetimi olarak 2024 yılı Haziran ayına kadar meslek mensubu arkadaşlarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız ve süremiz dolduğunda bayrağı sizlerden birine devredeceğiz. Bu akşam bir arada olmamızı sağlayan iftar programımıza sponsor olan Kıymetli Türkseven ailesine ve değerli abim Faruk Türkseven’e ve davetimize katıldığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

İftar sonunda yine Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, yemek duası yaparak programı sonlandırdı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız