13 firma katılacak

Düzce'de faaliyet gösteren 13 firmanın katılımıyla 24-25 Mayıs tarihlerinde Karadeniz 1.Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı düzenlenecek.

13 firma katılacak
24.05.2023 - 11:54
İHA

İstihdam Seferberliği çerçevesinde İŞKUR tarafından Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşen istihdam fuarları ve kariyer günleri, oluşturulan ‘sanal fuar’ teknolojisi ile daha global ve ulaşılabilir hale geldi.  Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Karadeniz 1.Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Açıklamada, 24-25 Mayıs tarihlerinde "https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr" adresine girilerek, katılımcı firmalar ile yazılı veya görüntülü olarak görüşülebileceği ve online olarak CV’lerin bırakılabileceği belirtildi.

Sanal fuarı ziyaret etmek isteyenlerin kayıt olarak, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceği, profil hesaplarına CV yükleyebileceği, katılımcı firma yetkilileri ile görüşüp, firmalar ve iş ve meslek danışmanları tarafından düzenlenecek seminerlere katılabileceği öğrenildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  

 


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız