E-Learning Platformunun detaylarını Kocaman anlattı

Düzce Belediyesi’nin uluslararası projelerinden biri olan “Erasmus Göçmen Kadınların Sosyal Entegrasyonu Projesi”nin üçüncü toplantısı proje ortaklarından olan Slovakya’nın Bratislava kentinde yapıldı.

E-Learning Platformunun detaylarını Kocaman anlattı
26.05.2023 - 17:04
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi AB Proje Ofisi tarafından hazırlanarak uygulanan “Erasmus Göçmen Kadınların Sosyal Entegrasyonu Projesi”nin devam toplantısı Slovakya’da Proje Koordinatörü Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’ın katılımıyla yapıldı. Proje ortaklarının bir araya geldiği toplantıda Düzce Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Metin Kılıç ve Oya Kocaman’nın sunumu incelendi. Proje kapsamında, çalışmaya ortak olan ülkelerdeki göçmen kadınların sosyal yaşama entegrasyonunu kolaylaştıracak, dezavantajlı kadınlara yönelik eğitim modüllerinin planlanması, ilgili kurumlara yönelik metoring programlarının hazırlanması ile e-learning platformunun detayları konuşuldu.

PLATFORM 5 FARKLI DİLDE KULLANIMA AÇILACAK

Proje ortağı Slovakya’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi bünyesinde yapılacak çalışma ile online eğitim platformunun donanımı, dil seçenekleri, ücretsiz verilecek eğitimlerin online sertifikasyon sistemi ve kapsayacağı hizmet konularında hazırlanan sunum proje ortaklarına anlatılarak gelecek toplantının gündeminde görüşülecek konular belirlendi.

GELECEK TOPLANTI DÜZCE’NİN EV SAHİPLİĞİNDE

Toplantı sonunda 19-20-21 Haziran 2023 tarihinde Düzce Belediyesi ev sahipliğinde Almanya, Slovakya, Macaristan ve Türkiye’deki proje ortaklarının temsilcilerine 3 gün süre ile eğitim ve öğrenme toplantıları yapılması kararlaştırıldı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız