3 kilometrelik alan asfaltlanacak

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Körpeşler Mahallesi ile Çamköy Mahallesini birbirine bağlayacak olan 3 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmalarına başladı.

3 kilometrelik alan asfaltlanacak
2.06.2023 - 11:24
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin muhtelif bölgelerinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra alternatif geçiş güzergahlarının açılarak trafiğin sağlıklı şekilde işlerliğine yönelik planlamalarını hayata geçiriyor.


Hava şartlarının uygunluğuna göre hareket ederek yürütülen çalışmalar çerçevesinde 2022 yılının sonunda Körpeşler ile Çamköy Mahalleleri arasındaki bağlantıya da önemli katkı sağlayacak olan kavşağın yapımını tamamlayarak önemli bir eksikliği daha gideren müdürlük, şimdide iki mahallenin birbirine bağlantısını sağlayacak yolun çalışmalarına başladı.

PMT seriminin ardından asfaltlamaya hazır hale getirilen 3 kilometrelik yolda hızlı şekilde asfaltlama çalışmalarına da başlayan ekipler, asfalt serimini kısa sürede tamamlayarak yolun tamamen araç trafiğine uygun hale getirilerek hizmete açılmasını planlanıyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız