Yıl sonuna kadar tamamlanacak

Düzce Belediyesi şehir merkezindeki muhtelif mezarlıklarda duvar yapımına başladı. Mezarlıklarda düzen ve intizam sağlanması açısından önem arz eden duvar uygulamaları yıl sonuna kadar tamamlanacak.

Yıl sonuna kadar tamamlanacak
2.06.2023 - 11:39
İHA

Düzce Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü iş birliği ile mezarlık duvarlarının yapımı başladı. 8 farklı mahallede belirlenen noktalarda toplam 2 bin 100 metre beton duvar örme çalışması 2023 yılı sonuna kadar tamamlanacak. Mezarlıklarda güvenlik, intizam ve temizlik konularında önem taşıyan duvar örme çalışmasında Beyciler’de 480, Kazukoğlu’nda 270, Orhan Gazi’de 250, Soğukpınar’da 250, Nalbantoğlu’nda 275, Aşağı Yahyalar’da 320, Yukarı Yahyalar’da 200, Sancaklar’da 50 metre beton duvar örülecek. Ekipler sorumluluk altındaki muhtelif mezarlıklarda ihtiyaç olan çalışmaları hazırlanan plan çerçevesinde yapmaya devam edecek.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız