İmzalar atıldı

Düzce Üniversitesi ile Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Koop-İş) arasında, Rektörlüğe bağlı 10 nolu iş kolunda bulunan işyerlerine ilişkin olarak; 2. Dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

İmzalar atıldı
2.06.2023 - 16:21
Haber Merkezi

Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Hüseyin Aydın ile Düzce Üniversitesi mensupları ve sendika temsilcileri katıldı.

İmza töreni öncesinde konuşan TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Genel Başkanı Eyüp Alemdar, önemli bir günde bir araya geldiklerini belirterek sözlerine başladı. Ekonomik ve sosyal hakların çalışanların huzuru ve mutluluğu için olduğunu dile getiren Alemdar, hem işveren hem de sendika üyeleri için Toplu İş Sözleşmesi’nin hayırlı olmasını temenni etti.

Programda konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Toplu İş Sözleşmesi’nin imzalanmasında emek verenlere teşekkürlerini iletti. Sözleşmede yeniliklerin olduğuna dikkat çeken Rektör Sözbir, sözleşmenin içeriği hakkında bilgiler vererek sözlerini sonlandırdı.

Toplu iş sözleşmesini Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir imzalarken, Koop-İş adına ise Genel Başkan Eyüp Alemdar imzaladı. Program, imza töreninin ardından sona erdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız