Tıkanmalara anında müdahale edildi

Düzce’nin Samandere gurup köy yolunda yoğun yağışlar neticesinde heyelanlar meydana gelirken İl Özel İdaresi ekipleri anında müdahale etti.

Tıkanmalara anında müdahale edildi
5.06.2023 - 11:56
İHA

Düzce’de 27 Haziran 2022 tarihinde meydana gelen sel sonucunda büyük bir kısmı hasar alan Samandere köyü grup yolunda Düzce İl Özel İdaresi ekipleri dolgu çalışmaları yapmış ve geçici olarak borular ile köprüler oluşturulmuştu. 

Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan yağmur Düzce’nin yüksek kesimlerinde de etkili oldu. Samandere grup yolunda başlayan yoğun yağışlar sonucunda yolda heyelan meydana gelmiş ve geçici köprülerde tıkanmalar oluşmaya başlaladı. Ulaşımın aksamaması için Düzce İl Özel İdaresi ekipleri bölgeye iş makineleri sevk etti. Yolda oluşan akmalar ile tıkanma yaşanan köprülere anında müdahale edildi. Yaşanabilecek bir durumda müdahale edilmesi için Düzce’de yüksek risk taşıyan çeşitli bölgelere iş makineleri konuşlandırıldığı bildirildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız