Yayın hayatında başarılar dilediler

Düzcespor’a gönül vermiş Düzceliler tarafından kurulan Son Kale Taraftar Grubu’nun Başkanı Okan Bayraktutar ve beraberinde ki heyet, Düzce Postası Gazetesi’nin yeni adresine ziyarette bulunarak Düzce Postası İmtiyaz Sahibi Ömer Faruk Kubilay ve Yazı İşleri Müdürü Emir Kaan Dursun’a başarılar diledi.

Yayın hayatında başarılar dilediler
6.06.2023 - 15:48
Haber Merkezi

Düzcespor armasının her zaman ve her yerde peşinde olmak amacıyla Okan Bayraktutar liderliğinde kurulan Son Kale Taraftar Grubu, kentte kırmızı-lacivertlilere gönül verenlerin kurduğu ikinci bir taraftar grubu olma özelliği taşıyor.

Henüz yeni bir oluşum olmasına rağmen çeşitli etkinliklere imza atarak takdir toplayan Son Kale, Düzce Postası Gazetesi’ni Kuyumcuzade Bulvarı’nda bulunan yeni adresinde ziyaret ederek yayın hayatında başarılar diledi.

Son Kale Grubu Başkanı Okan Bayraktutar ve beraberindekiler gerçekleştirdikleri ziyarette Düzce Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Faruk Kubilay ve çalışanlar ile bir araya geldi.

Kubilay ile sohbet eden Bayraktutar, Düzcespor namına güzel olan her ne varsa etkili olacaklarını ve birleştirici bir tutum sergileyeceklerini vurgulayarak, grubun hedeflerinden bahsetti.

Kubilay ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Son Kale’ye teşekkür etti.

Ziyarette Son Kale temsilcileri Kubilay’a “Son Kale” baskılı atkı hediye ederken, hatıra fotoğrafı çekildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız