Vatandaşların beğenisine sunuldu

Düzce'nin Yığılca ilçesinde kadınların hem meslek edinmelerini sağlamak hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlamak üzere kurulan Yığılca Aile Destek Merkezi'nde üretilen ürünler sergilendi.

Vatandaşların beğenisine sunuldu
6.06.2023 - 18:46
İHA

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca faaliyete geçirilen merkez, halk eğitim merkezi iş birliğiyle meslek edindirme, kişisel gelişim, anaokulu ve kreş desteği, teşvik ödemeleri, kültürel gezi imkanlar ve çeşitli etkinlikler gibi faaliyetlerle kadınların aile ekonomisine katkı sağlamasına, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerine destek oluyor.

Kurslara katılım sağlayan kadınlar tarafından üretilen el emeği ürünler, 15 Temmuz Şehitleri Meydanı'nda kurulan sergi alanında vatandaşların beğenisine sunuldu.

Açılışın ardından stantları gezen Kaymakam Talha Altuntaş, Belediye Başkanı Rasim Çam kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlerin belgelerini verdi.

Üretilen ürünleri dikkatle inceleyen Altuntaş, "Aile Destek Merkezimiz bizim için çok önemli. Buradaki etkinliklerimizi ve faaliyetlerimiz her geçen gün artırarak devam ettiriyoruz. Kadınlarımızın ürettiği ürünleri inceledim, gerçekten el emeği göz nuru çok değerli ürünler. Bu güzel ürünleri üreten emek verem tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız