İlk yılın değerlendirmesini sergi ile yaptılar

Bu eğitim öğretim yılında öğrenci almaya başlayan Bahçeşehir Bilim ve Sanat Merkezi, öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmaları sergi ile görücüye çıkarttı.

İlk yılın değerlendirmesini sergi ile yaptılar
8.06.2023 - 17:40
Haber Merkezi

Bu yıl eğitim öğretime başlayan Bahçeşehir Bilim ve Sanat merkezi resim, müzik ve genel yetenek alanlarında yetenekli öğrencilerinin gelişimini sağlamasına yardımcı oluyor. Bu çerçevede okullarından kalan zamanlarını merkezde geçiren öğrenciler, yıl boyunca yaptıkları çalışmaları açtıkları sergi ile ziyaretçilerin beğenisine sundular.

Serginin açılışını vali yardımcısı Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu, Milli eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin, Eğitim Birsen Başkanı İsmail Atay yaptı. Öğrenci velilerinin ve eğitim camiasının yoğun ilgi gösterdiği sergiye katılanları merkezin müzik bölümü öğrencileri de piyano ve keman sololarıyla karşıladı.

Toplam 27 öğrencinin karakalem, pastel, yağlıboya eserlerinin yer aldığı sergi ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız