“Oyunla İyileşiyorum” adlı bağış kampanyası sona erdi

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde başlatılan “Oyunla İyileşiyorum” adlı bağış kampanyası sona erdi. Düzce Üniversitesi mensuplarının ve hayırseverlerin desteğiyle toplanan oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve temizlik ürünleri Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü vasıtası ile depremzede çocuklara ve ailelere ulaştırılacak.

“Oyunla İyileşiyorum” adlı bağış kampanyası sona erdi
8.06.2023 - 18:00
Güncelleme 8.06.2023 - 18:08
Haber Merkezi

10 ilimizi etkileyen depremlerden etkilenen çocukların oyunla iyileşmeleri, psikolojik açıdan yaşadıkları bu durumu en az hasarla atlatmaları, yaşamla ilişkilerini güçlendirmeleri, oyun ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla başlatılan kampanyadaki malzemeler, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerinin de desteğiyle paketlenerek hazır hale getirildi.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, kampanyaya destek olan mensuplara ve tüm hayırseverlere teşekkür edildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız