İstişare Toplantısı Trabzon’da gerçekleştirildi

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Barış Bayrak ve beraberindeki Düzce Belediyesi heyeti, 74 ilden itfaiyecilerin katılımıyla Trabzon da gerçekleştirilen ‘İtfaiye İstişare Toplantısı ve İtfaiye Ekipmanları Tanıtımı Programı’na katılım sağladı. Düzce Belediyesi heyeti toplantı öncesinde Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

İstişare Toplantısı Trabzon’da gerçekleştirildi
9.06.2023 - 12:02
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Barış Bayrak, beraberinde İnsan Kaynakları Müdürü Murat Gülmez, İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Caner Yörük ile birlikte Trabzon’da düzenlenen ‘İtfaiye İstişare Toplantısı ve İtfaiye Ekipmanları Tanıtımı Programı’na katıldı.

Hamamizade İhsan Bey Kültür merkezinde gerçekleşen ve 74 farklı ilden gelen itfaiyecilerin katılım sağladığı toplantı öncesinde Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamlarında ziyaret eden heyet, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını iletti.

Ardından toplantıya geçen Düzce Belediyesi heyeti, saygı duruşu eşliğinde İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda okunan itfaiyeci duasına eşlik ederken, duanın ardından 6 Şubat'ta yaşanan deprem felaketi ile ilgili hazırlanan videolar izlendi.

Düzce Belediyesi heyeti daha sonra itfaiye ekipmanları sergisini de gezdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız