Bu projeyle binlerce gence ulaştılar

Düzce Memur-Sen Konfederasyonu ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen "Bir Bilenle Bilge Nesil" kitap okuma ve kompozisyon yazma yarışması sonuçlandı.

Bu projeyle binlerce gence ulaştılar
9.06.2023 - 12:09
Güncelleme 9.06.2023 - 12:13
Haber Merkezi

Programa Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen Düzce İl Başkanı İsmail Atay, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, şube müdürleri, okul müdürleri, projeye dâhil olan danışman öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Bu yıl Düzce’de 4. Kez uygulanan "Bir Bilenle Bilge Nesil" kitap okuma projesinin ödül töreni gerçekleştirildi. Düzce genelinde 18 okuldan 195 öğrenci ile uygulanan projede öğrencilere Nurettin Topçu'nun 'Mehmet Akif' adlı eseri ile Şevket Süreyya Aydemir'in "Suyu Arayan Adam" adlı kitapları okutuldu.  Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ ödül töreninde yaptığı konuşmada öğrencilerin projeye katılmasına duyduğu memnuniyeti ifade ederken kaybedeni olamayan bu yarışmada okumaya teşvik eden projenin sahibi Memur-Sen Konfederasyonuna ve Genç Memur-Sen komisyonuna teşekkür etti.

Törende konuşan Eğitim-Bir-Sen Başkanı İsmail Atay dört yıldır devam eden Bir Bilenle Bilge Nesil projesiyle binlerce gence ulaştıklarını ifade ederek, "İlim, İrfan ve Hikmet Yolunda Fikre Yönelen, Geleceğe Yürüyen Gençlik” düsturuyla bir aksiyon hareketine dönüşen “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesi yarınlarımıza dair tasavvurlarımızı gerçeğe evirecek neslin yetiştirilmesine dair önemli bir adımdır” dedi.

 Dereceye giren isimlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verilerek tören tamamlandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız