“Başarının anahtarı, azim ve özveriyle çalışmaktan geçer”

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

“Başarının anahtarı, azim ve özveriyle çalışmaktan geçer”
11.09.2023 - 13:25
Haber Merkezi

Başkan Şengüloğlu mesajında, “Sevgili Öğrenciler, Veliler ve Öğretmenler;

Yeni bir öğretim yılına daha başlarken umut, heyecan ve öğrenme arzusuyla dolu bir dönemin başlangıcına hep birlikte şahitlik ediyoruz. 2023-2024 öğretim yılı, birlikte öğrenmek ve büyümek için hepimiz için harika bir fırsat olacak.

Kıymetli öğrencilerimiz, sizler için bu yıl yeni bilgileri keşfetme, yeteneklerinizi geliştirme ve hayallerinizi gerçekleştirme zamanı olacak. Her anı değerlendirin, sorular sorun ve öğrenmeye olan tutkunuzu canlı tutun. Başarının anahtarı, azim ve özveriyle çalışmaktan geçer.

Değerli veliler, çocuklarınızın bu önemli döneminde onlara destek olmaya devam edin. Onların yanında olduğunuzu hissettirin, öğrenmelerini teşvik edin ve onları hayatın her alanında yeteneklerini geliştirmeye teşvik edin.

Sevgili Öğretmenler, sizler geleceğin liderlerini yetiştiren kişilersiniz. Öğrencilerinize ilham vermek, bilgi aktarmak ve karakterlerini şekillendirmek sizlerin en kutsal göreviniz. Bu yıl da onları en iyi şekilde eğitmek için çaba göstereceğinize bütün kalbimle inanıyorum.

2023-2024 öğretim yılının herkes için sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini ve harika bir yıl olmasını dilerim” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız