Düzce Belediyesi’nin özel personelleri elma hasadı yaptı

“Herkes tarımsal faaliyete katkıda bulunmalı”

Düzce Belediyesi’nin özel personelleri elma hasadı yaptı
12.09.2023 - 14:03
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Tarım Akademisi’nde yetiştirilen elmaların hasadında örnek bir çalışma yapıldı. Kusursuz Kafe personelleri elma toplarken hem eğlendi hem de hasat çalışmalarına yardım etti.

Düzce Belediyesi bünyesinde tarımsal faaliyetlerin artırılması ve teşvik edilmesi amacıyla eski FÜPAŞ arazisi üzerinde kurulan Tarım Akademisi’nde etkinlik düzenlendi. Tarımsal faaliyetlerin Düzce’nin verimli topraklarında geliştirilmesi ve geniş alanlara yayılması amacıyla kurulan merkezde elmanın yanı sıra birçok tarım ürünü yetiştirilirken elmaların hasadı da başladı. Arazide bulunan elmaların hasadı için Kusursuz Kafe personelleri, farkındalık amacıyla hasada yardım etti. Beltur’un düzenlediği etkinlik kapsamında özel bireylerin de tarımsal faaliyetlere katılımı için teşvik amaçlandı. Beltur tarafından işletilen sosyal tesislerde kullanılacak mahsulü toplayan özel personeller hasat sırasında eğlenceli anlar yaşadı. “Kusursuz Hasat” olarak adlandırılan örnek organizasyon sayesinde tarımsal faaliyetlerin özel bireyler üzerinde de faydalı etki bıraktığı aktarıldı.

“TOPRAKLA UĞRAŞMAK ÇOK GÜZEL”

Faaliyet hakkında fikirlerini paylaşan özel bireyler toprakla ve tarımsal faaliyetlerle meşgul olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek “tarım alanları burada çok. Her türlü meyve ve sebze yetiştiriliyor. Bu konuda yaptığımız çalışmaları çok seviyoruz. Toprakla uğraşmak çok güzel. Herkes tarımla ilgilenmeli. Bugün elma toplamaya geldik, çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 25.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız