Hamidiye pazaryerinde çalışmalar sürüyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla başlatılan Hamidiye Pazaryeri’nde temel çalışmasında sona gelindi, drenaj boru döşeme ve silindir sıkıştırma işlemi tamamlandı.

Hamidiye pazaryerinde çalışmalar sürüyor
15.09.2023 - 16:04
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından yürütülen pazaryeri çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde çalışmalar yoğunlaştı. Mahalle pazaryerlerinin daha modern ve nezih mekanlara kavuşturulması amacıyla yürütülen çalışmaları Başkan Özlü de yakından takip ediyor. Merkez Pazaryeri Projesi’nin tamamlanması ile birlikte Hamidiye de en kısa sürede inşa edilerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

Proje alanında yürütülen çalışmalar kapsamında temel atma çalışmaları tamamlanırken bağ kirişlerinin de kazısı yapıldı. Aynı anda refleks drenaj borularının döşenmesi ile birlikte boru hattı üzerinin dolgu işlemi de tamamlandı. Kaba inşaat çalışmaları kapsamında blokaj silindir ile sıkıştırma işleminin de yapıldığı alanda inşaatın hızla ilerlediği belirtildi. Ayrıca kolon ve çatı imalatının da kısa sürede başlayacağı açıklandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 23.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız