"Etik dışı bir durum" dedi

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er Turgut Özal Anadolu Lisesi’nde yaşanan bina sorununun çözümsüzlüğünü yok sayıp okulun ve Düzce’nin mümtaz eğitimcilerinden tarih öğretmeni Sayın Abidin Gel ‘e reva görülen etik dışı durumun sebebini sordu ve hukuki mücadelesinde Sayın Gel’in yanında olduklarını belirtti.

"Etik dışı bir durum" dedi
18.09.2023 - 15:43
Güncelleme 18.09.2023 - 17:37
Haber Merkezi

Er:” Gerek Turgut Özal Anadolu Lisesi gerekse de Düzce eğitim camiasının değerli öğretmenlerinden Sayın Abidin Gel Turgut Özal Anadolu Lisesinin kamuoyuna da yansıyan bina sorununa dikkat çekmiştir. 99 depreminden bu güne hala öğrencilerimizi ve eğitimcilerimizi prefabrik binalarda öğrenim görmesine göz yuman idari akıl 800 den fazla öğretmen ve öğrenciyi derme çatma binada eğitimi reva görmüştür. Asli görevi olan bu soruna çözüm bulmak yerine ise okulun değerli öğretmeni Abidin Gel Hocamızın okuldaki görevine son vermiştir “ dedi

Yapıcı eleştiriye ve müşterek akla tahammülü olmayan bu idari akla dikkat çeken Er “ Mevcut sorunu çözmek bir tarafa yaşanan mutsuzluğu ve huzursuzluğu arttırmak, öğretmenleri okul müdürlerini bir manada cezalandırmak hangi akla hizmettir. İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu tavır ve kararları ile tam olarak hangi sorunu çözmüştür. Düzce eğitimi de eğitimcisi de haksızlık karşısında tepki verecek, vermeye de devam edecektir. Abidin Gel Hocamızın yanındayız… Kendisine her türlü desteği vereceğiz “‘dedi ve Düzce Milli Eğitim Müdürünü makamına uygun ve akl-ı selim davranmaya davet etti.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız