Teorik eğitimler çevrimiçi olarak başladı

Düzce Üniversitesi Hayvan Deneyleri Yerel Etik Kurulu ile Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜDAM) tarafından düzenlenen “V. Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Kursu”nun açılışı gerçekleştirildi.

Teorik eğitimler çevrimiçi olarak başladı
19.09.2023 - 10:28
Güncelleme 19.09.2023 - 13:58
Haber Merkezi

DÜDAM Müdürü Doç. Dr. Pınar Yıldız’ın koordinatörlüğünde yürütülen eğitimlerde; Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri, tıpta uzmanlık, doktora, yüksek lisans öğrencileri ve kurum dışından gelen araştırmacı bilim insanları, deney hayvanlarının araştırmalarda kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında, konunun uzmanları tarafından bilgilendirilecek.

İki hafta süresince teorik (cevirim içi) ve pratik (yüz yüze) eğitimler sonucunda kurs gören katılımcılardan, Düzce Üniversitesi Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yapılan sınav sonucunda başarılı olanlar, Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası almaya hak kazanacaklar. Kursiyerler aldıkları bu sertifika ile deney hayvanları üzerinde bilimsel çalışmalar yapabilme yetkinliğine sahip olacak. 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 23.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız