Özlü: Günün 16 saati Düzce’yi düşünüyorum

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretleri kapsamında Kuyumcuhacıali, Yukarı ve Aşağı Yahyalar Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Özlü, bugüne kadar yapılanları anlatırken mahallede ihtiyaç duyulan her konuyu can kulağı ile dinledi.

Özlü: Günün 16 saati Düzce’yi düşünüyorum
19.09.2023 - 16:17
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Mesaisinin büyük bölümünü Düzceliler ile hasbihal etmeye ayıran Başkan Özlü son ziyaretinde Kuyumcuhacıali, Yukarı ve Aşağı Yahyalar Mahallelerinde yaşayan Düzcelilerin misafiri oldu. Ziyaretlerde belediye hizmetleri, mevcut projeler ve plan dahilinde inşası devam eden işleri anlatan Başkan Özlü, vatandaşlardan gelen talepleri de dikkatle dinleyerek ilgili birime anında talimat verdi.

“BU SADECE BİR ZİYARET DEĞİL”

Mahalle sakinleri ile karşılıklı sohbet şeklinde gelişen buluşma kapsamında hemşehrilerine hitap eden Başkan Özlü, “Bizim bu ziyaretlerde amacımız hemşehrilerimizle yüzleşmektir. O yüzden bu sadece bir ziyaret değildir. Yaptığımız işin sizlerde karşılığını görmektir. Ben günün 16 saatinde ‘Evim’ dediğim Düzce’yi düşünüyorum. Bu şehir için daha neler yapabiliriz bunu konuşuyor, tartışıyorum. Bakın yalnız da gelmedim, bütün çalışma arkadaşlarım yanımda. Sizlerin isteklerini dinleyip çözüm üretmek için buradayız. Eğitim yatırımlarımızı, sosyal yatırımlarımızı ve belediye asli hizmetlerinin eksiksiz ve devamlı olarak yapılması konusunda hassasız. Bu işe gönül verdik, size gönülden bağlıyız. Memnuniyetiniz bizim başarı kriterimizdir. Bu akşam bizleri burada ağırlamanız ve güzel sohbetiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 23.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız