250 Genç spor yaparak sosyalleşti

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gençlere yönelik düzenlenen etkinlikler tamamlandı. Üç gün boyunca trekingten raftinge, paintballdan çadır kampına birbirinden eğlenceli etkinliklere katılan 250 genç hem sporda birleşti hem de beraber sosyalleşti.

250 Genç spor yaparak sosyalleşti
25.09.2023 - 12:13
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, hayata geçirdiği birbirinden eğlenceli sportif aktivitelerle gençleri buluşturmayı, sporla sosyalleşmelerine katkı sağlamayı sürdürüyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bu doğrultuda3 günde 4 etkinlikle adrenalin dozu yüksek sportif faaliyetleri gençlerle buluşturdu.

Müdürlüğün ilk gün gerçekleştirdiği paintball etkinliğinde bir araya gelen 30 genç, kurdukları takımlarla mücadele dozu yüksek bir etkinliği keyifli şekilde tamamlarken, Cumayeri Dokuzdeğirmen bölgesinde gerçekleştirilen ve 45 gencin katıldığı rafting etkinliği ise Melen Çayında hem takımların birbirleriyle hem de azgın sularla nefes kesen mücadelesine sahne oldu.Kent Ormanında gerçekleştirilen ikinci günde ise 150 genç sabahın erken saatlerinde bir araya gelerek gerçekleştirdiği doğa yürüyüşünün ardından kahvaltı ile sona ererken, etkinliğin son gününde gençler Akçakoca’da yaza veda çadır kampında  bir araya geldi. Güneşin ve denizin keyfini hep birlikte çıkartan gençler, kampta oluşturulan alanlarda çeşitli sportif aktivitelerle gönüllerince eğlendi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız