"Bu birlikteliği sürdürmeyi arzuluyoruz”

Düzce Dernekler Federasyonu’nun organizasyonu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in desteği ile İstanbul gezisi düzenlendi. Geziye çok sayıda katılım oldu. Düzce, Kocaeli ve Yığılca’dan çok sayıda konuğun katıldığı yaklaşık 500 kişi, Üsküdar Belediyesi tarafından tahsis edilen Valide Sultan Gemisi ile 1.5 saat süren boğaz turu yaptı. Gezide, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

"Bu birlikteliği sürdürmeyi arzuluyoruz”
25.09.2023 - 15:10
Güncelleme 25.09.2023 - 17:02
İHA

İstanbul gezisine Düzce, İzmit ve Yığılca, Ereğli, Akçakoca dernekleri ile Bir Şehit, Bin Vefa Derneği, Düzce Kadın Futbol Takımı ve Düzce Şampiyon Sporcular Kulübü sporcuları katıldı. Gezide Karadeniz Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Nevzat Duyar ve Üsküdar Belediye Başkanı Mete Yapıcı ile yöneticiler hazır bulundu.

Gemide yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, Düzceli Dernek Başkanları ise geziyi düzenleyenlere teşekkür etti.

Programda,  bir konuşma yapan Düzce Denekleri Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak, Valide Sultan gemisini Düzcelilere tahsis eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e teşekkür etti. Çakmak, konuşmasında, geziye çok sayıda kişinin ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirip, dernek başkanlarına da hem yaptıkları başarılı çalışmaları için, hem bu geziye katılımın sağlanmasındaki emekleri için teşekkür etti. Genel Başkan Çakmak, konuşmasında, “Federasyon olarak yaptığımız çalışmalarda bu geziyi programladık. Amacımız birlik ve beraberliği pekiştirmek. Düzce’de 22 etnik kökenli halk yıllardır birlik içinde yaşamaktadır. Biz bu birlikteliği sürdürmeyi arzuluyoruz. Düzce olarak hep beraber daha güzel günler yaşayacağız” dedi.    

Programda ayrıca, Düzce Şampiyonlar Kulübü’nden Muaythai dalında 3 Avrupa Kupası, 1 Avrupa Şampiyonluğu, 2 Dünya Şampiyonluğu elde eden Hasan Çetin ile Karate dalında 1 Balkan, 1 Avrasya, Kata ve Kumite kategorisinde Dünya Şampiyonlukları elde eden Aslı Delibal’a, Karadeniz Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Nevzat Duyar, Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak tarafından çiçek verilerek, başarılarından dolayı tebrik edildi. Bu sporculara Düzce’de düzenlenecek bir törenle plaket takdim edileceği belirtildi.

Düzce Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen gezide boğaz turu, Beykoz’da bulunan Yuşa Hazretleri Türbe ve Camisi ile İstanbul turu yapan dernek üyeleri güzel bir gün geçirmenin tadını doyasıya yaşayarak Düzce’ye döndüler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız