Mercedes tutkunları Düzce’de buluştu

Düzce Mercedes Grubu, düzenlediği organizasyon ile klasik ve son model Mercedes otomobillerin tutkunlarını Gölyaka’da buluşturdu

Mercedes tutkunları Düzce’de buluştu
26.09.2023 - 15:22
Çiğdem DİGER

Gölyaka Belediyesi’nin de destek verdiği buluşmaya; İstanbul Klasik Mercedes Grubu, Sakarya Mercedes Benz Grubu ve Bolu Mercedes Benz Grubu üyeleri katılım sağladı. Gölyaka kapalı pazaryerindeki buluşmaya, 1954 yılından günümüze klasik ve son modellerdeki 100’e yakın araç katıldı. Gölyaka turu yapan Mercedes tutkunları, ardından gittikleri Güzeldere Şelalesi’ne ise hayran kaldılar.

Etkinlikle ilgili bilgiler veren Düzce Mercedes Grubu Yönetim Kurulu Üyelerinden İbrahim Doğru, tanışma ve kaynaşma amacıyla düzenlenen etkinliğin bir diğer amacının ise Düzce’yi tanıtmak olduğunu söyledi. Doğru, bu yıl ilkini düzenledikleri etkinliği, önümüzdeki senelerde geliştirerek festival havasında ve dışarıdan da katılıma açık olacak şekilde tekrarlamak istediklerini kaydetti.

Gölyaka Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen etkinlikte katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunduklarını belirten Doğru, tüm masraflarının ise Sedat Saygılı, Mehmet Güzelce, Oğuz Ersoy, Süleyman Ersoy, Süleyman Öksüz, İbrahim Çetin, Davut Çetin ve kendisinin de yer aldığı Düzce Mercedes Grubu’nun 8 kişilik yönetimi tarafından karşılandığını ifade etti.

1954 modelden başlayarak klasik Mercedes model araçların da etkinlikte yer aldığını ve ilgi gördüğünü kaydeden Doğru, “Önümüzdeki senelerde daha fazla katılım olmasını arzuluyoruz. Vatandaşlar da gelip incelesinler, görsünler istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Çiğdem Diger

 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız