Düzce Üniversitesi'nde soru cevap söyleşisi

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi’nin düzenlediği “Üniversitemiz Hakkında Merak Edilenler” adlı söyleşide, Düzce Üniversitesi’ne yerleşen öğrencilere kayıt, burs, yurt ve ders seçme konularında detaylı bilgiler aktarıldı.

Düzce Üniversitesi'nde soru cevap söyleşisi
26.09.2023 - 17:21
Güncelleme 26.09.2023 - 18:45
Haber Merkezi

Moderatörlüğünü Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi Öğr. Gör. Zeynep Kömür’ün üstlendiği ve sosyal medya platformu instagram üzerinden yapılan canlı yayın bilgilendirme etkinliğinde; Düzce Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Havva Pınar Kumral’a; Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı İdari İşler Şube Müdürü Dinçer Korkmaz, Eğitim Öğretim Hizmetleri Şube Müdürü İsmail Uğur, Harçlar Burslar ve Mali İşler Şube Müdürü Mustafa Tural eşlik etti.

Düzce Üniversitesi’ne yerleşen öğrencileri tebrik ederek sözlerine başlayan Havva Pınar Kumral, başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmeleri konusunda temennilerde bulundu. Programda, özellikle sorulan ders seçme süreçleri ile ilgili bilgiler paylaşılarak, DGS, formasyon, kayıt dondurma, burslar, yurtlar gibi konularda öğrencilere detaylı bilgiler aktarıldı.

Son olarak Düzce Üniversitesi öğrencilerinden gelen tüm soruların yanıtlandığı programda, Düzce’nin; ulaşımı, güvenli kent oluşu ve doğal güzellikleriyle tam bir öğrenci şehri olduğu vurgulandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

 

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız