Dükkan önüne kum döken şahısa 30 bin TL ceza

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, toplumsal hayatın sağlıklı işleyişinin engellenmesi şikayeti üzerine Konuralp bölgesinde yaptığı denetimde, dükkan önüne kum döken şahsa yönelik 30 Bin TL’lik cezai işlem uyguladı.

Dükkan önüne kum döken şahısa 30 bin TL ceza
27.09.2023 - 16:10
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kentin her bölgesinde rutin denetim ve kolluk görevlerini yerine getirmeye sosyal hayatın her alanda sağlıklı, güvenli ve eşit şekilde sürdürülebilmesine yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Ekipler, 153 Beyaz Masa üzerinden kendilerine ulaşan şikayete yönelik Konuralp Bölgesinde denetim gerçekleştirdi. Bir dükkanın önüne kum dökülmesi suretiyle maddi zarara yol açıldığını tespit eden ekipler, dükkan sahibinin kiracısını çıkartmak için böyle bir yol izlediği bilgisini edindi.

Konunun mahkemeye sirayet ettiği bilgisine de ulaşan ekipler, toplumsal hayatın sağlıklı işleyişini engellediği gerekçesi ile 5326 sayılı Kabahatler Kanunu çerçevesinde kumu döken şahsa yönelik 30 Bin TL’lik cezai işlem gerçekleştirdi. Kesilen ceza şahıs tarafından peşin olarak ödendi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız