CHP İl Başkanı Cemşit "Valimizi ve Düzcemizi rahat bırakın "

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce’nin sembol okullarından olan Düzce Lisesi’nin ismini geri almasının Düzce kamuoyunu memnun ettiğini, ancak 2 gündür sosyal medyadan başlatılan linç kampanyası ile Düzce Lisesi’nin ismi üzerinden Vali Selçuk Aslan’a yöneltilen kara propagandayı doğru bulmadıklarını söyledi.

CHP İl Başkanı Cemşit "Valimizi ve Düzcemizi rahat bırakın "
27.09.2023 - 16:33
Güncelleme 27.09.2023 - 16:36
Haber Merkezi

“Düzce’yi ve değerlerini bilmeyen, belli ellerden yönetilen troll orduları ile ortamı germenin, valimizi tehdit etmenin uygunsuzluğu gözler önündedir” diyen Cemşit, “Ankara’yı parsel parsel satan jeliboncu başkanın dahi bu konuda görüş bildirmesi, örgüt işlerine ne kadar müdahil olduğunu hep birlikte gözlemliyoruz. Ortalığı karıştırmaya çalışan provokatörlere, terör örgütü sempatizanı eski siyasetçilere tavsiyemiz Düzce Lisesi’ni, Sayın Valimiz Selçuk Aslan ve Düzce’yi rahat bırakmanızdır” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız