“Sizlerden çok memnunum başarılar diliyorum”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İtfaiye Haftası ve teşkilatın 309. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret etti.

“Sizlerden çok memnunum başarılar diliyorum”
27.09.2023 - 16:46
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her yıl 25-30 Eylül tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla İtfaiye Müdürlüğü personeline tebrik ziyaretinde bulundu. Yeni itfaiye binasında personel ile bir araya gelen Başkan Özlü, teşkilatın 309. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla itfaiye erleri ile selamlaşarak hatırlarını sordu. Üstlendikleri görevin kutsallığı ve sorumluluğu üzerine itfaiye erleri ile sohbet eden Özlü, teşkilatı ziyarete gelen miniklerle de karşılaştı. Ekipman, araç ve teçhizat konusunda yapılan görüşme sonunda Başkan Özlü, telsiz vasıtası ile tüm personele seslenerek “değerli arkadaşlar, hepinizin İtfaiye Haftasını kutluyor, tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hepinizden çok memnunum. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZI YEPYENİ HALE GETİRDİK”

Düzce Belediye Başkanlığı görevine başladığı ilk günlerde itfaiye teşkilatının yenilenmesi konusunda çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Özlü ziyaretindeki açıklamasında şunları söyledi: “Düzce itfaiyesi bölgesinin en güçlü teşkilatı haline geldi. İnşasını tamamladığımız Çoban Mevkiindeki yeni hizmet binamız sayesinde itfaiyemiz şehrimizin her noktasına 7 dakikada ulaşabilecek duruma geldi. Yine olaylara müdahale gücümüzü artırmak için araçlarımızı yeniledik. Bağlantı Yolu üzerinde oluşturduğumuz müfreze sayesinde 40 bin nüfusun yaşam alanı olan Bahçeşehir’e müdahale hızımızı artırdık. İmkan ve olanaklarımız her anlamda vatandaşlarımızın hizmetindedir.”

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız