Kan bağışında bulunarak örnek oldular

Düzce’de İtfaiye Teşkilatının 309’ncu kuruluş yıldönümü ve İtfaiye Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Hafta boyunca ziyaretçi akınına uğrayan müdürlük, artan kan ihtiyacına katkı sağlamak amacıyla kan bağışında bulunarak farkındalık oluşturdu.

29.09.2023 - 14:24
Güncelleme 29.09.2023 - 14:49
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye Teşkilatının Kuruluş yıldönümü ve İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında önce sabah içtimasında buluştu ardından dua etti.

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyecilik Haftası münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenleyen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, bu doğrultuda sabah içtimasında bir araya geldi. Görevi bulunanların haricindeki tüm itfaiye personellerinin hazır bulunduğu ortamda sabah içtiması gerçekleştirildi.Burada bir konuşma gerçekleştiren İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman, itfaiye teşkilatının 309. Kuruluş yıldönümünü kutladıklarını belirterek, “Geçmişten bugüne yapılan bir takım değişiklikler var. İşimizin kapsamı değişiyor. Düzce İtfaiyesi olarak arama kurtarma, su altı ve üstü arama kurtarma, yangınlara müdahale, orman yangınlarına müdahale, kaza ve kırıma müdahale, deprem sel gibi doğal afetlere müdahale konusunda çok ciddi ve ileri seviyede performansımız var. Oluşabilecek herhangi bir doğal afete müdahale edebilecek güce sahibiz. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Kahraman’ın konuşmasının ardından, itfaiyeci duası hep birlikte okunurken, daha sonra ise sosyal farkındalık çalışmasında bulunarak artan kan ihtiyacına katkı sağlamak amacıyla itfaiye personelleri tarafından kan bağışında bulundular.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız