Yeni akademik yılın son hazırlıkları tamamlandı

02 Ekim 2023 tarihinde başlayacak 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesinde Düzce Üniversitesi’nde, son hazırlıkların görüşüldüğü toplantı gerçekleştirildi.

Yeni akademik yılın son hazırlıkları tamamlandı
29.09.2023 - 17:21
Haber Merkezi

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir başkanlığında yapılan toplantıya; Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Nihat Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Hüseyin Aydın, Daire Başkanları ile Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Sekreterleri katıldı.

Düzce Üniversitesi öğrencilerinin nitelikli ve kaliteli eğitim hizmeti alabilmesi için tüm imkanlarını seferber eden Düzce Üniversitesi Yönetimi, yapılan toplantı ile yeni akademik yılın son hazırlıklarını da tamamladı. Derslikler, laboratuvarlar, eğitim materyalleri, altyapı ve fiziksel mekanlar başta olmak üzere birçok konunun ayrıntılı olarak ele alındığı toplantıda, eğitim-öğretim faaliyetlerinin verimli olması amacıyla görüş ve öneriler de paylaşıldı. Düzce Üniversitesi’nin yeni akademik döneme hazır olduğu ifade edilerek 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ülkemiz adına başarılı ve hayırlı geçmesi temennisinde bulunuldu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız