“İlçemizi daha yaşanabilir kılmak için çalışmaya devam”

Çilimli Belediyesi İller bankası ve Dünya Bankasından aldığı destek ile ilçede jeotermal çalışması, kanalizasyon hattı, yağmur suyu toplama ve deşarj hattı, yeni içme suyu hatların çekilmesi, tasarruflu aydınlatma uygulamasını hayata geçirecek.

“İlçemizi daha yaşanabilir kılmak için çalışmaya devam”
2.10.2023 - 11:44
AA

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İller Bankası aracılığı ile Dünya Bankası'ndan onaylanan ek finansman projesi olan sürdürülebilir şehirler projesi dahilinde, İller Bankası ve Dünya Bankası yetkilileri ile son toplantıyı yaptı. 

Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Çilimli İlçesinde gerçekleştirilecek jeotermal çalışması, kanalizasyon hattı, yağmur suyu toplama ve deşarj hattı, yeni içme suyu hatların çekilmesi, Düzce caddesi aydınlatma uygulamasının yapılmasını içeren projelerimizi ilgili kurum yetkililerine aktardık. Çalışmalarımızı gerçekleştireceğimiz alanları ilgili kurum yetkilileri ile gezerek yerinde incelemelerde bulunduk. Projelerimiz ilgi uyandırdığı gibi beğeni de topladı. Ayrıca toplantıda proje içinde ilçemize 1 adet elektrikli otobüs ve 1 adet itfaiye aracı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizi hızla gerçekleştireceğiz ve ilçemizi daha yaşanabilir kılmak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız