İstanbul Valisi’ni Düzce’ye davet ettiler

Düzce Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu ve Düzce STK başkanları, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti.

İstanbul Valisi’ni Düzce’ye davet ettiler
13.10.2023 - 13:21
Çiğdem Diger

Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Handan Cumhur, İstanbul Anadolu Yakası Düzceliler Derneği Başkanı Muhsin Küçükdişli, Hatice Kayabaşı, Mustafa Ak, İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Dernek Başkanı Abdülkerim Kaval, DÜZDEF Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Atabaş ve Ayşegül Soylütürk ile birlikte İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti.

İstanbul Valisi Davut Gül konuşmasında, “Düzce şirin güzel bir ilimiz. 22 farklı kültürü bünyesinde barındıran örnek bir ilimiz. Sayenizde Düzce’yi çok daha iyi tanıma fırsatı buldum. DÜZDEF’in İstanbul’da yapacağı etkinliklere katkı sağlamak isterim. Seçim sonrası Düzce’ye geleceğim, söz. Başta DÜZDEF Başkanı Faruk Çakmak ve değerli Düzce’lilere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan Faruk Çakmak ise, çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Değerli Valimiz federasyonumuzun çalışmalarına her zaman destek vereceğini ve müsait zaman diliminde katılım sağlayacağını söylediler. Düzce’de misafir etmek istediğimizi ve Düzce’ye davet ettik. Söz verdiler. Seçim Sonrası Düzce’ye gelecekler. Düzce’deki Erzurumlular Derneğimizde çağ kebap ikram edeceğiz. Çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Allah nasip ederse önemli projelerimiz var. Bunları da yaşama geçireceğiz” ifadelerini kullandı. 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  

 


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız