Yaya güvenliği arttırılıyor

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ana arterlerde bulunan ağaçların tehlike oluşturmaması için budama çalışması başlattı. Müdürlük, bu çerçevede D-100 Karayolunun Fevzi Çakmak Mahallesi yan yol istikametinde bulunan ağaçların budamasını gerçekleştiriyor.

Yaya güvenliği arttırılıyor
25.10.2023 - 14:51
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte özellikle araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunan ağaçların tehlike oluşturmaması adına bakım ve temizlik çalışması başlattı.

 

Ağaçların kış mevsimi hazırlığı için büyük önem taşıyan ve mevcut bitkilerin sağlıklı büyümesi için yürütülen budama işlemine D-100 Karayolunun Fevzi Çakmak Mahallesi yan yol istikametinde bulunan ağaçlardan başlayan ekipler, bir yandan tehlike yaşanmamasını sağlarken bir yandan da ağaçların kış mevsimini sorunsuz şekilde atlatarak kontrolsüz büyümelerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Uzman ekipler tarafından yürütülen çalışma çerçevesinde il merkezi genelindeki ana arterlerde gerçekleştirilecek budama ve bakım çalışmaları dönem boyunca devam edecek.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız