Serdar Kılıç Düzceli sanatçılarla bir araya geldi

Zor arazi koşullarında arama kurtarma ve hayatta kalma eğitimleri veren doğa programlarının sevilen yüzü Serdar Kılıç, Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlamaları çerçevesinde Düzce İl Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen “Düzce’nin Kültürel Miras Taşıyıcıları 100.Yılda Halkla Buluşuyor” etkinliğine katıldı.

Serdar Kılıç Düzceli sanatçılarla bir araya geldi
2.11.2023 - 10:49
Güncelleme 2.11.2023 - 11:21
Haber Merkezi

Dağcı ve eğitimci olarak Türkiye’yi pek çok kez temsil eden ünlü fenomen, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen" ‘Düzce’nin Kültürel Miras Taşıyıcıları 100.Yılda Halkla Buluşuyor" etkinliğinde Düzceli sanatçılarla bir araya geldi.

Turizm Danışma Ofisi önünde açılan stantları tek tek ziyaret eden Kılıç, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan'la bir araya gelerek Düzce’nin doğal, tarihi ve kültürel zenginleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

“İçimdeki Doğa”, “Doğada Tek Başına”, “Doğada Çocukla”, “Dağ Evi ve Doğadaki İnsan” isimli belgesel dizilerinde de yer alan Kılıç, Düzcelilerle bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. 

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 

 

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız